Ankara ev tadilatı, ankara mutfak dekorasyonu, ankara mutfak tezgahı, ankara mutfak dolabı, ankara mutfak, ankara mutfak tadilatı, ankara banyo, ankara banyo tezgahı, ankara banyo dolabı, ankara duşakabin, ankara banyo tadilatı, ankara mutfak seramik, ankara banyo seramik Bodrum ev tadilatı, bodrum mutfak dekorasyonu, bodrum mutfak tezgahı, bodrum mutfak dolabı, bodrum mutfak, bodrum mutfak tadilatı, bodrum banyo, bodrum banyo tezgahı, bodrum banyo dolabı, bodrum duşakabin, bodrum banyo tadilatı, bodrum mutfak seramik, bodrum banyo seramik

Tasarım ve Projelendirme

Size özel mimari ve iç mimari mekan tasarımlarını görselleri ile hazırlıyoruz. İnşaat, mekanik, elektrik ve peyzaj projelerini tamamlayarak tasarım aşamalarının tümünde hizmet veriyoruz.

Proje Uygulama

Tecrübeli İnşaat Mühendisimiz ve Mimarımız gözetiminde projelerinizi kaliteli işçilik ile imalatlarını tamamlayıp teslim ediyoruz.

Sözleşme Yönetimi

Tüm hizmetlerimizi "Birim Fiyat", "Anahtar Teslim" vb. olarak iki tarafın haklarını eşit ve adil savunacak şekilde sözleşmeye döküyoruz. Hazırlanan iş programı dahilinde sözleşmede belirtilen tarihte işlerinizi teslim ediyoruz.

Danışmanlık

Mimari ve İnşaat üzerine her türlü ihtiyacınızı karşılayacak şekilde işlerinizin takibi, geliştirilmesi gibi konularda danışmanlık hizmetleri veriyoruz.


Ankara ve Bodrum’da hayalini kurduğunuz Villa Projesini hayata geçirmek zor değil. Sağladığımız profesyonel destek ve hizmetlerle düşlediğiniz evinize yorulmadan ve zamanında ulaşabilirsiniz hem de satın almaktan çok daha ekonomik ve size özel bir yöntemle.

Ankara ve Bodrum’da satılan bir çok konut maliyetinden çok yüksek fiyatlarla satılmaktadır. Bu durum ayrıca eski konutlar içinde geçerlidir. Tasarımdan ve bakımdan uzak meskenlerin bile ne kadar uçuk fiyatlara satıldığını kendinizde şahit olmuşsunuzdur. Ufak bir hesapla arsa maliyetine ve kabaca inşaat maliyetlerini eklerseniz %50 daha ucuza kendinizin de bu meskene sahip olabileceğinizi kolaylıkla görürsünüz. İşte bu noktada biz devreye giriyoruz ve siz yorulmadan hayal ettiğiniz meskeni size özel tasarımla ve kaliteli olarak sizin için tasarlayıp inşa ediyoruz.

Müşterilerimizle İzlenen Adımlar:

1- Ön görüşme ve keşif yapıyoruz.

2- Sözleşmemizi hazırlayıp imza altına alıyoruz. (Birim Fiyat, Anahtar Teslim, Maliyet + Kar vb…)

3- Mimari ve iç mimari tasarımları hazırlıyoruz. (Tasarımlarda mutabık kaldıktan sonra gerekli yasal takiplerini de gerçekleştiriyoruz)

4- İnşaatınızı iş programı dahilinde yapıyoruz. (Yasal mevzuata ve projelere uygun kalitede!)

5- Son kontroller tamamlandıktan sonra anahtar teslim olarak villanızı sizlerin yaşamına sunmanın gururunu yaşıyoruz.

Satın almayın evinizi profesyonellere yaptırın. Tasarım-Kalite-Ekonomi size özel olsun.

〉Ankara Villa İnşaatı

〉Bodrum Villa İnşaatı

Hemen Mimarımızı Arayın: 0533 157 06 48

 

TFK Mimarlık Instagram Sayfamızı Takip Edin

Bize WhatsApp 'dan Yazın