Su İzolasyonu Uygulamaları

Su, bina yıpranmasının ana etkenini oluşturur ve uzun vadede geri dönülemez yapı hasarına sebep olur da farkına varamazsınız. Ülkemizde betonarme uygulamaları işçilik olarak uluslararası standartlara göre çok zayıf uygulanmaktadır ve bu nedenle yapılarda su ve nem etkisi altında ilk zarar gören hayati materyal donatı çeliğidir. Paslanmış çeliğin kabuk kabuk atıp elinizde nasıl ufalandığına şahit olsanız meskeninizde asla güvende uyuyamazsınız.

TFK Mimarlık olarak yapınızı inceliyoruz, binanızın ihtiyaçları üzerine bir çalışma hazırlıyoruz ve karşılaştığınız sorunu çözmenin yollarını öneriyoruz. Bizim için, her bir durum farklıdır ve önerilen tüm çözümler özel gereksinimlerinizi karşılamak için tasarlanmıştır.

TFK Mimarlık olarak, tüm teknik çözümlerin kendi evimizi ilgilendirmiş gibi aranması gerektiğine inanıyoruz. Bu sadece çalışma aşamasında değil, uygulama aşamasında da kanıtlanmış bir çalışma prensibidir.

Çalışmalarımızda her ayrıntıya dikkat ediyoruz ve mülkünüzü temiz, sessiz ve güvenli tuttuğunuzdan, hizmetlerimizden ve aramızdaki işbirliğinden her zaman sizi mutlu etmek için gayret gösteriyoruz.

 

Uygulama Alanlarımız

Çatı Su Yalıtımı

Bitümlü Membran, Sürme Esaslı Yalıtım, Likit PVC, Püskürtme ile sıva su yalıtım malzemesi uygulamaları.

Temel Su Yalıtımı ve Drenaj Sistemleri

Temel altı bitümlü membran uygulaması ve drenaj hattı döşenmesi ile temeliniz suya karşı korunur.

Perde Duvar Su Yalıtımı

Perde duvarlarda sürme esaslı yalıtım malzemesi uygulanması, xps yapışıtırılması ve duvar yada fundalin ile korumaya alınması.

Bize WhatsApp 'dan Yazın